Bezpłatny audyt środowiskowy dla firm OCHRONA ŚRODOWISKA - DORADZTWO

KONTAKT

Gorzów Wielkopolski - Dodane przez EKOFIRMA OCHRONA ŚRODOWISKA DORADZTWO DLA FIRM CAŁA POLSKA (firma) -

Bezpłatny audyt środowiskowy dla firm OCHRONA ŚRODOWISKA - DORADZTWO

Pełna treść ogłoszenia Bezpłatny audyt środowiskowy dla firm OCHRONA ŚRODOWISKA - DORADZTWO

EKOFIRMA Ochrona Środowiska - Doradztwo
EKOFIRMA świadczy usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.

Wskazujemy jak działać zgodnie z Prawem Ochrony Środowiska, jakie dokumenty powinna posiadać Twoja firma oraz na podstawie pełnomocnictwa uzupełniamy wszystkie zaległości za Ciebie.

Czy wiesz że:
Każda firma wykorzystująca samochód lub piec grzewczy powinna rozliczać OPŁATY ŚRODOWISKOWE i przesyłać wykazy do Marszałka?
Wystarczy wytwarzać nawet niewielkie ilości odpadów (np. opakowań, które są niemal w każdej firmie) by zaistniały obowiązki sprawozdawcze?
Wytwarzanie odpadów może podlegać pod konieczność uzyskania odpowiednich pozwoleń?
Pakowanie produktów lub zlecanie pakowania podlega corocznym sprawozdaniom?

Skorzystaj z BEZPŁATNEGO AUDYTU ŚRODOWISKOWEGO bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i powiemy co należy uregulować. Po audycie sam zdecydujesz czy nawiązujemy współpracę by te formalności unormować. DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

Zajmujemy się ochroną środowiska w firmach profesjonalnie i kompleksowo, dlatego mają Państwo pewność że uzyskane informacje będą aktualne i rzetelne. Jako firma mamy najlepsze ceny na rynku na wykonywanie różnego typu opracowań środowiskowych.

Występując w Państwa imieniu o decyzję z ochrony środowiska (jeżeli taka okaże się konieczna) prowadzimy daną sprawę od początku do końca, to my negocjujemy i uzgadniamy warunki z organami opiniodawczymi i reprezentujemy Państwa aż do momentu uzyskania pozwolenia. Tym samym Państwo zyskują czas i nie muszą wnikać w skomplikowane przepisy prawne.
Co niezwykle ważne ponosimy odpowiedzialność za sporządzane dokumenty i rozliczenia opłat, ponieważ jesteśmy ubezpieczeni od doradztwa - jest to o tyle istotne, że urzędowe kary za błędy w niektórych dokumentach są równe karom za ich brak.

Mapa Gorzów WielkopolskiProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Bezpłatny audyt środowiskowy dla firm OCHRONA ŚRODOWISKA - DORADZTWO


Polecane, ciekawe strony z Gorzowa Wielkopolskiego. Prowadzisz serwis o Gorzowie Wielkopolskim lub zwiazany z Gorzów Wielkopolski - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gorzowski internetowy informator kulturalny !Zobacz stronę Serwis informacyjny w Gorzowie Wielkopolskim  !Zobacz stronę Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim !Zobacz stronę Serwis informacyjny miasta Gorzów Wielkopolski !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gorzów Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego: Międzyrzecz ogłoszenia - Świebodzin darmowe ogłoszenia - Stargard Szczeciński ogłoszenia bezpłatne - Szczecin ogłoszenia - Zielona Góra sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gorzów Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj